Apartamenty Południowa Dalmacja

Apartamenty w Chorwacji - wyszukiwanie

Apartamenty w Dalmacji Południowej

Poznajcie przepiękne plaże piaszczyste, rozwinięte wybrzeże Morza Adriatyckiego i szalone nocne życie Dalmacji Południowej

     Południowa Dalmacja obejmuje wąski pas przybrzeżny Morza Adriatyckiego na południe od rzeki Neretwy, półwysep Peljesac i wyspy Korcula, Lastovo, Mljet oraz wyspy Elafitski otoci.
     Spędzić urlop w Południowej Dalmacji i nie odwiedzić miasta Dubrownik, byłoby niepowetowaną szkodą. Magiczne miasto kamienne zostało otoczone kamiennymi murami o długości 1940 m i obejście tego drugiego najczęściej odwiedzanego na świecie muzeum pod gołym niebem na pewno zaprze Wam dech w piersiach. Pelješac jest największym półwyspem na Morzu Adriatyckim, nie licząc Istrii. Obfituje w piękno przyrody i jest jednym z niewielu obszarów, który się może pochwalić tym, że ludzka ingerencja nie naruszyła czystości przyrody. Uboga ziemia i cierpliwa praca pracowitych Peljeszczan wyprodukowały słynne wina, które nazwę Peljesac rozsławiły w świecie. Zdecydujcie się czy to na wyspę Korcula, czy też Mljet lub Lastovo, poddajcie się wypoczynkowi nad jedną z najpiękniejszych ukrytych zatok, otoczeni zapachem Morza Śródziemnego, niepowtorzalnymi rozkoszami dla podniebienia i tutejszym daniom i winom, jak i wakacjom, które zapragniecie powtórzyć.
     Najatrakcyjniejszym turystycznym miejscem przeznaczenia w regionie Południowa Dalmacja jest Makarska riviera. Miejscowości turystyczne: Brela, Makarska, Baska Voda, Tucepi i Gradac nawlekają się niczym perłowy naszyjnik wzdłuż błekitu morza, które zaprasza do kąpieli na swoich przecudownych plażach pełnych białych kamyczków skąpanych w słońcu. Od starych osiedli pod skałami i stokami Biokova, zachowanej jeszcze architektury wiejskiej, starych domów i konob, aż do miejscowości na wybrzeżu z nowymi hotelami, apartamentami i domami letniskowymi, harmonijnie wtopionymi w stare osady rybackie i rolnicze, Riviera Makarska oferuje wakacje, których się nie zapomina. Makarska Riviera jest jedną z najbardziej pożądanych w świecie destynacji wypoczynkowych w Chorwacji, tak jak i plaża Zlatni rat w miejscowości Bol, na wyspie Brac.
     Oprócz kąpania i opalania turystom oferuje się bogaty wybór porządnych domów letniskowych, apartamentów i domów prywatnych, w których mogą zamieszkać. Zarówno wyspa Brac, wyspa Hvar, jak i wyspa Vis oferują mnóstwo ukrytych zatok, które stanowią oazę spokoju i przyjemności, plaże Południowej Dalmacji, które zapierają dech w piersiach, nietkniętą przyrodę i przyszłe najpiękniejsze wspomnienia z wypoczynku i wakacji w Chorwacji.

Apartamenty do wynajęcia w Dalmacji Południowej

Apartamenty Bol   Apartamenty Čilip
Apartamenty Milna   Apartamenty Kupari
Apartamenty wyspa Brač   Apartamenty Orašac
Apartamenty Postira   Apartamenty Trsteno
Apartamenty Supetar   Apartamenty wyspa Korčula
Apartamenty Sutivan   Apartamenty Lumbarda
Apartamenty Hvar   Apartamenty Vela Luka
Apartamenty Jelsa   Apartamenty Babino Polje
Apartamenty wyspa Hvar   Apartamenty wyspa Mljet
Apartamenty Stari Grad   Apartamenty Polače
Apartamenty Sućuraj   Apartamenty Pomena
Apartamenty Baška Voda   Apartamenty Saplunara
Apartamenty Brela   Apartamenty Nečujam
Apartamenty Tučepi   Apartamenty wyspa Šolta
Apartamenty Igrane   Apartamenty Stomorska
Apartamenty Makarska   Apartamenty Komiža
Apartamenty Dubrovnik   Apartamenty Milna
Apartamenty wyspa Koločep   Apartamenty wyspa Vis
Apartamenty wyspa Lopud   Apartamenty Rukavac
Apartamenty wyspa Šipan   Apartamenty Vis
Apartamenty Orebić   Apartamenty Podgora
Apartamenty Cavtat   Apartamenty Slano
Apartamenty Gradac   Apartamenty Drašnice
Apartamenty Janjina   Apartamenty Ston
Apartamenty Sreser   Apartamenty wyspa Lastovo
Apartamenty Klek   Apartamenty Mlini
Apartamenty Trpanj   Apartamenty Blace
Apartamenty Ploče   Apartamenty Podaca
Apartamenty Živogošće   Apartamenty Zaostrog

Apartamenty Denise

*** Istria,Medulin
100-300 m do morza

Apartamenty Martina

**** Kwarner,Wyspa Krk
0-100 m do morza

Pogoda w Chorwacji

Vrijeme u Hrvatskoj
Prognoza i aktualna pogoda w chorwackich miastach
Wszystkie prawa zastrzeżone © E-Holidays Travel, 35252 Sibinj, Chorwacja 2011-2014  | O nas | Kontakt | Warunki korzystania| Home