Apartamenty Górski Chorwacja

Apartamenty w Chorwacji - wyszukiwanie

Apartamenty w Chorwacji Górskiej

Ulubiona destynacja zarówno dla miłośników przygód  i speleologów, jak i dla odwiedzających, którzy pragną odświeżenia i relaksującego urlopu letniego

     Bogata w nietknięte piękności przyrody, jak i niewyczerpane możliwości turystyki górskiej, Chorwacja Górska jest najatrakcyjniejszym regionem Chorwacji Kontynentalnej. Tu nadal można zobaczyć dziką zwierzynę, której grozi wytrzebienie w innych częściach świata na jej naturalnych stanowiskach. Kilkusetletnie lasy iglaste i liściaste są sprzyjającym stanowiskiem dla licznej flory i fauny, a spokój i ciszę narusza tylko śpiew wielu gatunków ptaków. Panuje tu klimat górski z charakterystycznymi długimi i chłodnymi zimami, a lata są krótkie i rześkie, ale dogodne do wypoczynku i ucieczki z obszarów miejskich. Miłośnicy świeżej i wzmacniającej przyrody mogą rozkoszować się licznymi rezerwatami przyrody, parkami narodowymi, chronionym krajobrazem, jaskiniami, jeziorami i górami. Koniecznie należy odwiedzić Park Narodowy Jeziora Plitwickie i zakochać się w pięknie 16 jezior, które wodospadami przelewają się jedno do drugiego.
     Turyści górscy będą się rozkoszować Velebitem, najdłuższym pasmem górskim w Chorwacji,  Średniowieczne dwory rodziny Zrinski Frankopan oferują powrót do przeszłości i powiew kultury. Liczne tereny łowieckie zaspokoją potrzeby myśliwych. Bystra woda w potokach i rzekach ostwarza dobre warunki do łowienia ryb. Zeleń i niezmącony spokój lasów umożliwia medytację tym, którzy szukają spokoju. Bliskość Morza Adriatyckiego umożliwia krótką jazdę do wybrzeża, żebyście się wykąpali i poopalali na przecudnych plażach. Chorwacja Górska oferuje po trosze dla każdego. Swoje zakwaterowanie w formie apartamentów, pokoi, gospodarstw agroturystycznych, hoteli i domów górskich znajdziecie łatwo. Gospic, Otocac, Korenica, Plitwickie jeziora, Fuzine, Brod na Kupi i Cabar to tylko niektóre miejscowości, w których możecie się zakwaterować. Ze względu na liczne możliwości, które oferuje, Chorwacja Górska z pewnością jest miejscem do Waszego odpoczynku duchowego i cielesnego.

Apartamenty do wynajęcia w Chorwacji Górskiej