Apartamenty Gračac-Lovinac-Udbina

Apartamenty w Gračacu, Lovincu i Udbinie

Szeroka dolina na skrzyżowaniu dróg Gospić – Knin i Krbava – Dalmacja

     Gračac (czyt. Graczac) zyskał swoją sławę dzięki jednemu człowiekowi, nazywanemu „bohaterem z Liki“, Marijanowi Matijeviciowi, który za życia został ogłoszony najsilniejszym człowiekiem świata. Równie imponująca jest bogata oferta gastronomiczna Gračaca oraz uprzejmi gospodarze, u których będziecie mogli Państwo znaleźć zakwaterowanie w licznych apartamentach i pokojach, a dobre położenie geograficzne miasta umożliwia dotarcie do Zadaru, Kninu czy Gospicia w niecałą godzinę. Jeśli zdecydujecie się Państwo na spędzenie swojego urlopu w tym regionie, w żadnym wypadku nie zapomnijcie o zwiedzeniu jego bogactw przyrody spośród których szczególnie wyróżniają się Cerovačke jaskinie i źródło rzeki Zrmanja.

Lovinac ze swoim centrum turystyki górskiej „Sveto Brdo“ jest najgorliwszym zwolennikiem rozwoju górskiej turystyki, której wartość odkryła także Unia Europejska wspierająca jej rozwój

     Położony na Ličkim polu jest oazą dziewiczej przyrody, wspaniałego masywu Velebitu, przepięknych krajobrazów i czystego powietrza. Szczególnie dba się tu o rozwój turystyki górskiej i tradycyjnego rolnictwa. Stąd też Państwa wizyta w miejscowości Lovinac z pewnością będzie przyprawiona dobrym jedzeniem na świeżym powietrzu. Przyjedźcie i sami się przekonajcie, dlaczego właśnie te tereny są tak atrakcyjne i dlaczego Unia Europejska zdecydowała się na wspieranie i troskę o ich rozwój i wzrost.


Apartamenty do wynajęcia w Gračacu, Lovincu i Udbinie

Ogranicz wybór za pomocą dostępnych kategorii:
Brak wyników.