Apartamenty Kontynentalna Chorwacja

Apartamenty w Chorwacji - wyszukiwanie

Apartamenty w Chorwacji Kontynentalnej

Nie ma znaczenia, czy podróżujecie Państwo przez złote pola Slawonii i Baranji, czy też pagórki Zagorja, Chorwacja Kontynentalna oferuje Państwu rozmaite formy wypoczynku i zabiegów wellness oraz uroki wiejskiej turystyki w wydaniu letnim i zimowym

     Jeśli jesteście Państwo spragnieni dobrej zabawy, życia nocnego i aktywnego wypoczynku, a zarazem chcielibyście poznać bogate dziedzictwo kulturowe naszego kraju, koniecznie powinniście odwiedzić miasta w kontynentalnej części Chorwacji –Zagrzeb, stolicę kraju, a także Osijek, Vukovar, Karlovac, Varaždin, Slavonski Brod i Požegę. Niezwykłe zabytki, moc atrakcji i wydarzeń o charakterze kulturalnym, znakomita kuchnia oraz komfort noclegów w jednym z licznych apartamentów, pokoi, kwater prywatnych lub hoteli sprawią, że zechcecie Państwo wracać do Chorwacji Kontynentalnej tak często, jak to jest tylko możliwe.
     Jeśli jednak o wiele więcej przyjemności sprawia Państwu wypoczynek na łonie natury, z dala od miejskiego hałasu, w odległości zaledwie kilku kilometrów od Zagrzebia, Daruvaru, Krapiny, Varaždina, Tuhelja i Čakoveca czeka na Państwa przepiękny pagórkowaty krajobraz Zagorja i Medjimurja. Mogą tam Państwo beztrosko oddawać się przyjemnościom rozmaitych zabiegów wellness i spa w Krapinskich Topilcach, zrelaksować się w nowoczesnym centrum wellness w Tuheljskich Toplicach, zwiedzić Stubičke Toplice, ulubioną rezydencję letnią biskupa Vrhovca , odpocząć w towarzystwie sławnych sportowców w Daruvarskich Toplicach, przenieść się w czasy antycznego Rzymu w Varaždinskich Toplicach, bądź też połączyć relaks w wellness z dreszczykiem adrenaliny, który zapewnia największy kompleks zjeżdżalni w Toplicach Sveti Martin na Muri. We wszystkich tych miejscowościach czekają na Państwa liczne osiedla apartamentowe, domki, prywatnych pokoje i apartamenty gwarantujące wypoczynek najwyższej jakości.
     Kierując się na wschód Chorwacji Kontynentalnej, trasami pośród malowniczych winnic, dotrzecie Państwo do Baranji i Iloku, słynących z bogatej i jedynej w swoim rodzaju oferty gastronomicznej oraz wyśmienitych win, za sprawą ktorych wschodnia Slavonia stała się regionem rozpoznawanym w świecie. Będąc tam, warto również odwiedzić Park Krajobrazowy Kopački Rit w Baranji, uznawany za największy rezerwat ornitologiczny w Europie oraz wybrać się do Djakova, serca Slawonii, gdzie możecie Państwo zafundować sobie przejażdżkę konno w słynnej stadninie koni. Oczywiście nie możecie Państwo opuścić Slawonii bez spróbowania przynajmniej kilku popisowych dań tutejszej kuchni oraz spędzenia przynajmniej kilku dni, w którymś z malowniczych domków, prywatnych kwater lub apartamentów. Szczególnie polecamy turystykę wiejską, która z roku na rok staje się coraz bardziej popularną formą wypoczynku, przede wszystkim dzięki gościnności i serdeczności tutejszych gospodarzy.


Apartamenty do wynajęcia w Chorwacji Kontynentalnej