Apartamenty Krk

Apartamenty na wyspie Krk

Chorwacja apartamenty prowadzi Was na największą i jedną z najpiekniejszych wysp chorwackiego Adriatyku

     Wyspa Krk jest największą chorwacką wyspą, która jest jednocześnie rozpoznawana jako jeden z najatrakcyjniejszych turystycznie kierunków Morza Adriatyckiego. Oprócz bogatej oferty turystycznej wyspy Krk na każdym kroku odbija się stara przeszłość wyspy Krk, która ze względu na swoje bogactwo i wartość znalezisk historycznych jest nazywana kolebką kultury chorwackiej.
     Delikatny klimat śródziemnomorski, liczne miejsca noclegoweapartamenty, pokoje, luksusowe domy letniskowe, kampingi, bogata oferta turystyczna wyspy Krk i przepiękna przyroda z pewnością sa wystarczającymi powodami, żeby odwiedzić wyspę Krk i poddać się jej czarom. Najważniejszymi ośrodkami turystycznymi wyspy Krk są Baska, Krk, Malinska, Njivice, Punat i Silo. Pełny nastrój piękna wyspie Krk nadają oczywiście czyste morze, przepiękne plaże i stuletnie bory sosnowe, które dopełniają śródziemnomorski nastrój wyspy Krk. Na każdym kroku napotkacie bogatą florę i faunę, a może najlepszym sposobem na to jest odwiedzić Rajską plażę i plażę „Rupa“ („Dziura“) w miejscowości Malinska, plażę „Njivice“ w miejscowości o tej samej nazwie, plażę „Punta da bij“ w miejscowości Punat i plażę „Konobe Punat“ zarezerwowaną dla naturystów, plaże żwirowe Baski – „Stara Baska“ i „Vela plaža“ i samemu się przekonać o pięknie plaż na wyspie Krk. Wyspa Krk oferuje wszystko od dzikich i skalistych plaż dla turystów lubiących przygody do spokojnych i ukrytych zatoczek dla rodzin z dziećmi, plaż z błotem leczniczym (plaża Meline Cizici i plaża Komoriška Soline) do szeregu atrakcyjnych sportów wodnych i dodatkowych atrakcji związanych z aktywnym wypoczynkiem i niezapomnianą nocną rozrywką.
     Wyspa Krk jest z pewnością topową destynacją na wypoczynek i wakacje w Chorwacji, ponieważ każdemu oferuje szereg interesujących atrakcji, oczywiście jest tu też oferta gastronomiczna bogatej kuchni wyspiarskiej i, jak już zaznaczyliśmy, cały szereg pomników kultury i historii. Co więcej powiedzieć, oprócz – rozkoszujcie się przepiękną ofertą wyspy Krk!

Apartamenty do wynajęcia na wyspie Krk

Ogranicz wybór za pomocą dostępnych kategorii: