Apartamenty Kwarner

Apartamenty w Chorwacji - wyszukiwanie

Apartamenty na Kwarnerze

Chorwacja apartamenty wprowadzi was w świat naturalnego piękna kwarnerskiego klimatu

     Nie ma wielu destynacji w Chorwacji, które oferują możliwości tak różnorodnego wypoczynku jak region Kwarner. Umiejscowiony na północnym wybrzeżu Morza Adriatyckiego, wyjątkowo dobrze skomunikowany z Chorwacją i resztą Europy, Kwarner jest koronnym diamentem chorwackiego wybrzeża.
     Tyle razy wysławiana pieśnią Opatija ze swoimi cesarskimi parkami i architekturą z epoki Habsburgów oferuje uczucie luksusowego wypoczynku przy szumie Morza Adriatyckiego, jak i duży wybór hoteli, apartamentów, pokoi i restauracji, których ofertę gastronomiczną musicie poznać. Ta kolebka chorwackiej turystyki oraz reszta wybrzeża regionu Kwarner: Crikvenica, Dramalj, Jadranovo, Opatija, Novi Vinodolski i Rijeka stanowią prawdziwy kontrast wobec wysp i gór znajdujących się w pobliżu. Piękno krystalicznie czystego Morza Adriatyckiego, które opłukuje kamienie, plaże żwirowe i piaszczyste, malownicze miejsca, jak i nietknięta przyroda zapraszają na wakacje i wypoczynek na jednej z wysp Kwarneru. Czy to jest wyspa Krk, czy też wyspa Cres, wyspa Losinj czy wyspa Rab, wybór apartamentów, pokoi, hoteli, domów letniskowych, kampingów i pozostałych kwater jest olbrzymi i oferuje prawdziwy wyspiarski wypoczynek.
     Wypoczynek w regionie Kwarner zaoferuje Wam niezapomniane wakacje letnie i wypoczynek w Chorwacji na znanych chorwackich plażach, takich jak Baška na wyspie Krk, Rajske plaže w miejscowości Lopar na wyspie Rab, plaża Poljana w miejscowości Mali Lošinj na wyspie Lošinj, Crni molo w Crikvenicy, jak i pozostałe przepiękne plaże w miejscowościach takich, jak Opatija, Novi Vinodolski, Dramalj, w mieście Krk, na wyspie Cres... Obok słońca, plaż i morza w ofercie jest duża liczba sportów letnich, którymi będą się rozkoszować liczni miłośnicy przygód, a jeśłi zapragną odmiany, mogą już  tego samego dnia wspinać się ścieżkami górskimi po górach Gorski Kotar, wiosłować po szybkich wodach rzeki Kupy lub odwiedzić Park Narodowy Risnjak. Region Kwarner zaoferuje Wam królewską kurację, nastrój spa, turystykę robinsonowską, turystykę przygodową i wszystko to razem połączy w wypoczynek marzeń w Chorwacji.

Apartamenty do wynajęcia na Kwarnerze