Apartamenty Lastovo

Apartamenty na wyspie Lastovo

Najbardziej oddalona, zawiła i zamieszkała chorwacka wyspa, oczaruje Was na pierwsze spojrzenie i pozostawi wspomnienie robinsonowego lata

     Długo by było wymieniać piękność przyrody Lastova, opisywać jej architekturę z wyjątkowymi lastowskimi kominami, gawędzić i opowiadać o łowcach na wampiry, ale gdyby było wyszczególnić coś interesującego to powiemy tylko – gwiazdy. Na wyspie Lastovo nie ma żadnych dodatkowych oświetleń, które przeszkadzają w nocy spojrzeć w niebo i zobaczyć miliony gwiazd. Na wyspie Lastovo każdy może znaleźć  plaże w/g własnego upodobania ,na zachodzie są klipy, na wschodzie i północy wyspy żwirowe, i piaskowe plaże. Każda zatoczka na wyspie jest potencjalnym miejscem kąpielowym, pełnym słońca.
Zakwaterownie na wyspie znajdziecie w prywatnych apartamentach, pokojach, hotelach i kempingach. Park przyrody„Lastovsko otoce”, obejmuje 44 wyspy i wysepki, skały, otoczone latarniami morskimi Sisac, Tajan, Glavat i Struga, to Wam oferuje niezapomniane obrazy, które pozostaną na długo w pamięci. Bogata gastronomiczna oferta, mili wyspiarze, nietknięta przyroda, wyjątkowa architektura gwarantuje czarujące lato nad morzem Adriatyckim. Mile witamy na wyspie Lastovo!

Apartamenty do wynajęcia na wyspie Lastovo

Ogranicz wybór za pomocą dostępnych kategorii: