Apartamenty Omiš

Apartamenty w Omiszu

Omis, miasto piratów, oferuje wyjątkową okazję wakacji nad morzem, ale jednocześnie i nad rzeką Cetiną, dlatego jest ulubionym celem podróży turystów, którzy poszukują przygód

     Omis jest historycznie znany z tego, że był schronieniem piratów, ta tradycja bardzo mu pomogła rozleklamowac się turystycznie. Zlokalizowany jest przy ujściu krasowej rzeki Cetiny, oferuje gościom niepowtarzalne pejzaże i atmosferę, którą trudno znaleźc gdzie indziej. Omis dziś jest uznawany za serce aktywnego wypoczynku w Chorwacji. Możecie się zdecydowac na rafting, kajaki, turystykę rowerową, paralotniarstwo, nurkowanie, alpinizm i różne wycieczki. Oferta noclegowa Omisa to hotele, apartamenty prywatne i kempingi. Riwiera Omis zachwyci Was plażami piaszczystymi i żwirowymi, spokojnymi zatokami i kanionem rzeki Cetiny, która przebija się przez łańcuchy górskie i wpływa do krystalicznie czystego morza.
Wielka plaża prawie w samym centrum miasta oferuje szereg atrakcji towarzyszących i jest odpowiednia dla rodzin z dziecmi. Jedynie kawałek dalej rozciągają się plaże Slavinj i Brzet otoczone gęstym lasem sosnowym, kawiarniami i restauracjami – oferują one gościom niezapomniane wakacje nad Morzem Adriatyckim. Oczywiście będziecie się rozkoszowac także bogatą ofertą gastronomiczną restauracji w Omis, które oferują miejscową kuchnię dalmatyńską.

Apartamenty do wynajęcia w Omiszu

Ogranicz wybór za pomocą dostępnych kategorii: