Apartamenty Północna Dalmacja

Apartamenty w Chorwacji - wyszukiwanie

Apartamenty w Dalmacji Północnej

Chorwacja apartamenty odkrywa kolebkę kultury chorwackiej i dziedzictwa historycznego, jak i dom sławnych chorwackich parków narodowych

     Region Dalmacja Północna rozciąga się od wyspy Pag na północy do miasta Pakostane na południu. Zadar jako miasto o największym historycznym pięknie Północnej Dalmacji wraz z innymi osiedlami przybrzeżnymi, takimi jak Sv. Filip i Jakov, Sukosan, Biograd na Moru, jak i wyspami Ugljan, Pasman, Vir, Sestrunj, Molat, Kornati i Dugi otok już od wielu lat przyciągają licznych turystów na wakacje i wypoczynek w Chorwacji. Powodem tego jest łagodny klimat śródziemnomorski, garść archeologicznych przysmaków, atrakcje przyrodnicze, kilometry plaż piaszczystych i ustronnych oaz, jak i bogata ofeta miejsc noclegowych z dużym wyborem hoteli, apartamentów, pokoi, kampingów i atrakcji towarzyszących, które zaoferują Wam wypoczynek „na miarę“.
     Największą wyspą w regionie Północna Dalmacja jest wyspa Pag. Znana jest ze swojego sera owczego, koronek, ale również z niezapomnianego życia nocnego na którejś z najpiękniejszych plaż piaszczystych i zatoczek, takich jak znana plaża Zrče w Novalji na wyspie Pag.
     Wraz ze słońcem i krystalicznie czystym Morzem Adriatyckim wyspy Pasman, Ugljan i Dugi otok oferują wakacje w pełnej harmonii z przyrodą i napełniają akumulatory na powrót do rzeczywistości. Liczne apartamenty, pokoje i domy letniskowe, w większości blisko morza, oferują zakwaterowanie wysokiej jakości i wypoczynek dla każdego, kto pragnie rozkoszować się nietkniętą przyrodą i czystym Morzem Adriatyckim pełnym smacznych owoców morza, które możecie skosztować w lokalnych konobach lub które bardzo chętnie Wam przygotują gościnni gospodarze w objektach noclegowych. Liczni turyści z całego świata odwiedzają Park Narodowy Kornati znany z turystyki robinsonowskiej, która się na Kornati coraz bardziej rozwija, a goście są pozostawieni pięknu i ciszy Kornati. Obszar jest idealny do wszystkich rodzajów sportów wodnych.
     Bez względu na to, czy przyjechaliście rozkoszować się zabytkami historycznymi, nocną zabawą, naturalnym pięknem, słońcem, morzem, plażami, czy też po prostu wszystkim po trochu, region Północna Dalmacja zaprasza Was na niezapomniane wakacje i wypoczynek w Chorwacji!

Apartamenty do wynajęcia w Dalmacji Północnej