Apartamenty Południowa Dalmacja

Apartamenty w Chorwacji - wyszukiwanie

Apartamenty w Dalmacji Południowej

Poznajcie przepiękne plaże piaszczyste, rozwinięte wybrzeże Morza Adriatyckiego i szalone nocne życie Dalmacji Południowej

     Południowa Dalmacja obejmuje wąski pas przybrzeżny Morza Adriatyckiego na południe od rzeki Neretwy, półwysep Peljesac i wyspy Korcula, Lastovo, Mljet oraz wyspy Elafitski otoci.
     Spędzić urlop w Południowej Dalmacji i nie odwiedzić miasta Dubrownik, byłoby niepowetowaną szkodą. Magiczne miasto kamienne zostało otoczone kamiennymi murami o długości 1940 m i obejście tego drugiego najczęściej odwiedzanego na świecie muzeum pod gołym niebem na pewno zaprze Wam dech w piersiach. Pelješac jest największym półwyspem na Morzu Adriatyckim, nie licząc Istrii. Obfituje w piękno przyrody i jest jednym z niewielu obszarów, który się może pochwalić tym, że ludzka ingerencja nie naruszyła czystości przyrody. Uboga ziemia i cierpliwa praca pracowitych Peljeszczan wyprodukowały słynne wina, które nazwę Peljesac rozsławiły w świecie. Zdecydujcie się czy to na wyspę Korcula, czy też Mljet lub Lastovo, poddajcie się wypoczynkowi nad jedną z najpiękniejszych ukrytych zatok, otoczeni zapachem Morza Śródziemnego, niepowtorzalnymi rozkoszami dla podniebienia i tutejszym daniom i winom, jak i wakacjom, które zapragniecie powtórzyć.
     Najatrakcyjniejszym turystycznym miejscem przeznaczenia w regionie Południowa Dalmacja jest Makarska riviera. Miejscowości turystyczne: Brela, Makarska, Baska Voda, Tucepi i Gradac nawlekają się niczym perłowy naszyjnik wzdłuż błekitu morza, które zaprasza do kąpieli na swoich przecudownych plażach pełnych białych kamyczków skąpanych w słońcu. Od starych osiedli pod skałami i stokami Biokova, zachowanej jeszcze architektury wiejskiej, starych domów i konob, aż do miejscowości na wybrzeżu z nowymi hotelami, apartamentami i domami letniskowymi, harmonijnie wtopionymi w stare osady rybackie i rolnicze, Riviera Makarska oferuje wakacje, których się nie zapomina. Makarska Riviera jest jedną z najbardziej pożądanych w świecie destynacji wypoczynkowych w Chorwacji, tak jak i plaża Zlatni rat w miejscowości Bol, na wyspie Brac.
     Oprócz kąpania i opalania turystom oferuje się bogaty wybór porządnych domów letniskowych, apartamentów i domów prywatnych, w których mogą zamieszkać. Zarówno wyspa Brac, wyspa Hvar, jak i wyspa Vis oferują mnóstwo ukrytych zatok, które stanowią oazę spokoju i przyjemności, plaże Południowej Dalmacji, które zapierają dech w piersiach, nietkniętą przyrodę i przyszłe najpiękniejsze wspomnienia z wypoczynku i wakacji w Chorwacji.

Apartamenty do wynajęcia w Dalmacji Południowej