Apartamenty Środkowa Dalmacja

Apartamenty w Chorwacji - wyszukiwanie

Apartamenty w Dalmacji Środkowej

Chorwacja apartamenty przeprowadzi Was przez bajkowe krajobrazy, którymi stąpały liczne postacie historyczne, a dziś są one ulubiona destynacją turystyczną dla zakochanych w turystyce kulturalnej i pełnym atrakcji letnim wypoczynku

     Klimat śródziemnomorski z długimi i gorącymi latami wabi turystów, żeby swój letni urlop spędzili w tym bardzo rozwiniętym turystycznie regionie z bogactwem atrakcji wypoczynkowych, rekreacyjnych i rozrywkowych. Zakwaterowanie w Dalmacji Środkowej jest różnorodne i ma bogata ofertę od pokoi prywatnych, apartamentów, hoteli, domów letniskowych po kampingi.
     Trogir, Split i Sibenik są miastami o burzliwej przeszłości i bogatym dziedzictwie historycznym. Spacer starą częścią tych miast przenosi was Was do czasów antycznych i dostarcza jedynego w swoim rodzaju doświadczenia. Miasto Split jest głównym ośrodkiem miejskim Dalmacji Środkowej i w nim znajduje się jedna z najpiękniejszych budowli na świecie – Pałac Dioklecjana. Split jest głównym ośrodkiem kulturalnym, politycznym i duchowym całej Dalmacji. Oprócz lekcji historii miasto Split oferuje atrakcyjne zakwaterowanie prywatne, tradycję klubów nocnych i przepiękne plaże piaszczyste. Do dyspozycji tych, którzy poszukują wypoczynku nad morzem i w słońcu w mniejszych miejscowościach, jest duży wybór miast, takich jak Vodice, Tribunj, Zaton, Skradin, Rogoznica, Primosten, Omis, Kastela. Mniejsze miejscowości posiadają wszystko, co jest potrzebne do idealnych wakacji, apartamenty i pokoje w każdym guście, atrakcje rozrywkowe na plażach, aktywne życie nocne, sporty na wodzie, jak i na lądzie oraz ukryte zatoczki, które wabią krystalicznie czystym morzem i zapachami Morza Śródziemnego. Zakochani w przyrodzie mogą rozkoszować się jednodniową wycieczką do Parku Narodowego Krka, gdzie mają okazję w ciągu kilku godzin przyjemnego rejsu statkiem po jeziorze Visovačko podziwiać cudowne, niepowtarzalne piękno przyrody i bogactwo pomników przyrody.
     Rozkoszowanie się okruchami przeszłości wkomponowanymi w nowoczesne życie, wylegiwanie się koło morza pod zielonymi sosnami, próbowanie smacznych specjałów i wielki wybór porządnego zakwaterowania rozniecą pragnienie, żeby wrócić tu jeszcze po czysty i relaksujący wypoczynek.

Apartamenty do wynajęcia w Dalmacji Środkowej