Apartamenty Trsteno-Orašac

Apartamenty w Trstenie i Orašcu

Trsteno to miasteczko, które ze względu na niezwykłe walory przyrody i rozwiniętą florę zaliczane jest do najpiękniejszych w regionie Dubrownika

     W Trsteno znajduje się jeden z najstarszych i najpiękniejszych gotycko-renesansowych parków chorwackiego wybrzeża. Bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynku czyni Trsteno także bliskość Dubrownika i możliwość wycieczki na pobliskie Wyspy Elafickie. Trsteno słynie z długiej tradycji żeglarskich, co odzwierciedla zbiór dzieł sztuki w kościele św. Wita. W centrum znajdują się dwa 500-letnie platany, które przyjezdnych zadziwiają swoim dostojeństwem. Pobyt w Trsteno jest zawsze udany. Bez względu na to czy zdecydujecie się go spędzić w pobliskim autokampingu czy prywatnych kwaterach.

Orašac – miasto orzechów. To właśnie z tych drzew stworzono sławną flotę Republiki Dubrownickiej

     Orašac (czyt. Oraszac) słynie ze stuletnich drzew oliwnych, źródlanej wody i przepięknych plaż. Jeśli chcecie Pańsstwo dowiedzieć się czegoś o historii Chorwacji – odwiedźcie zamek Soderinę i kościółek św. Mikołaja. Wybierzcie się koniecznie na Archipelag Elaficki - odwiedźcie jedną z wysp: Lopud, Lokrum, Koločep lub po prostu przejedźcie się do Ljubača, Gromačy czy Kliševa i cieszcie się ich naturalnym pięknem. Spragnieni uroków nocnego życia koniecznie powinni odwiedzić Dubrownik, jedno z najbardziej znanych miast na świecie, które znajduje się na liście dziedzictwa kulturowego UNESCO. Zakwaterowanie znajdziecie Państwo w jednym z luksusowych apartamentów regionu i przeżyjcie niezapomniany urlop we dwoje lub fantastyczną rodzinną przygodę.


Apartamenty do wynajęcia w Trstenie i Orašcu

Ogranicz wybór za pomocą dostępnych kategorii:
Brak wyników.