Apartamenty Vinjerac-Ražanac

Apartamenty w Vinjercu i Ražancu

Vinjerac jest oazą spokoju i ciszy na środkowym wybrzeżu Adriatyku z dala od
codziennej krzątaniny i miejskiego stresu

     Jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki w Vinjercu jest rybołóstwo, które ma tutaj bogatą, stuletnią tradycję. Na doskonałą jakość tutejszych ryb wpływa przede wszystkim czyste morze, które dzięki ciagłym prądom nigdy nie jest zanieczyszczone. I właśnie z tego powodu warto podczas pobytu zajadać się daniami i rybnych frykasami z oferty gastronomicznej tej północno-dalmatyńskiej miejscowości. Dzięki czystemu górskiemu powietrzu wszyscy ci, którzy mają problemy z układem oddechowym, będą mogli tu swobodnie oddychać i poddać się uzdrawiającej sile przyrody. Z radością ugoszczą Państwa uprzejmi gospodarze, właściciele szerokiego wachlarza kwater prywatnych, apartamentów, apartamentów typu studio i pokoi gościnnych, abyście mogli spędzić tu swoje wakacje i wypocząć w spokojnej idylli Vinjeraca. A na wszystkich, którzy pragną spędzić letnie noce na zabawie, czekają pobliskie miasta Starigrad i Zadar, które oferują zabawę do białego rana.

Mieszkańcy Ražanaca uciekli ze wzgórza przed Turkami i założyli na brzegu morza tę perłę Adriatyku w odległości zaledwie 20 km od Zadaru

     Fakt, że dawni mieszkańcy miejscowości Ražanac (czyt. Rażanac) zajmowali się niegdyś rolnictwem, a nie rybołóstwem nie umniejsza ich umiejętności przygotowywania smacznych posiłków opartych na starej dalmatyńskiej tradycji dań z ryb i małż. W tej miejscowości oddalonej niespełna 20 kilometrów od Zadaru możecie odnaleźć wszystko to, co jest niezbędne do pełnego rodzinnego wypoczynku: od przepięknych plaż, przez liczne restauracje i kawiarnie oraz uprzejmych gospodarzy, którzy oferują zakwaterowanie w jednym z licznych apartamentów i apartamentów typu studio, aż do dobrego połączenia z pobliskim Zadarem. Przyjeżdżając do Ražanaca otrzymacie Państwo to, co najlepsze z obu światów, ciszę spokojnego miasteczka, by móc sie w pełni zrelaksować oraz bliskość ośrodków miejskich, by mniej spokojnie spędzić noce.


Apartamenty do wynajęcia w Vinjercu i Ražancu

Ogranicz wybór za pomocą dostępnych kategorii: